HACK TÜRKS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HACK TÜRKS

Kibariye - İsyanım Var Hosgeldnztu9AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapKibariye - İsyanım Var Hosgeldnztu9

Kibariye - İsyanım Var

YazarMesaj
Admin [TEZOoO]
ADMİN - YÖNETİCİ
ADMİN - YÖNETİCİ
Admin [TEZOoO]

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Kibariye - İsyanım Var Left_bar_bleue50000000/0Kibariye - İsyanım Var Empty_bar_bleue  (50000000/0)

Kibariye - İsyanım Var Empty
MesajKonu: Kibariye - İsyanım Var   Kibariye - İsyanım Var EmptySalı Eyl. 16, 2008 11:21 pm

Kibariye - İsyanım Var şarkı sozu Kibariye - İsyanım Var mp3 dinle Kibariye - İsyanım Var indir Kibariye - İsyanım Var bedava Kibariye - İsyanım Var online dinle Kibariye - İsyanım Var youtube dinle Kibariye - İsyanım Var resimleri Kibariye - İsyanım Var albümü
Kibariye - İsyanım Var videosu Kibariye - İsyanım Var klibi
ne yaptımsa duyulmadı ki sesim her gün feryat ettim ölmek istedim çağırsam da gelmedi ki ecelim her gün isyanım var benim kadere ne güldürdü ne öldürdü bir kere cehennem dertleri var cennetinde ben yaşarken ruhum öldü içimde dertler çaldı benim her gün kapımı kapanmadan deştiler hep yaramı bıktım çekmekten dünyanın kahrını allahım baştan yaz benim yazımı her gün isyanım var benim kadere ne güldürdü ne öldürdü bir kere cehennem dertleri var cennetinde ben yaşarken ruhum öldü içimde
https://hackturks.yetkin-forum.com

Kibariye - İsyanım Var
1 sayfadaki 1 sayfası