HACK TÜRKS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HACK TÜRKS

Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Hosgeldnztu9AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapHerkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Hosgeldnztu9

Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli

2 posters
YazarMesaj
Admin [TEZOoO]
ADMİN - YÖNETİCİ
ADMİN - YÖNETİCİ
Admin [TEZOoO]

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Left_bar_bleue50000000/0Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Empty_bar_bleue  (50000000/0)

Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Empty
MesajKonu: Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli   Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 6:17 pm

Sizlere en çok sorulan bir konudan bahsetmek istiyorum sizce nedir?
Tabi ki de Trojan şimdi sizlere sıfırdan trojan anlatımı yapıcam kardeşlerim artık herkez kullanacak trojanları.

1-)İlk önce trojanımızı kullanmamız için gereken port açma işlemine geçelim bu olmadan Çok Büyük konuşmayayım %1 ihtimal hariç bir trojan çalışmaz illakin her trojanı kullanmak için serverde oluşturduğumuz portu kendimizdede açmamız gerek.

Ben kendi bilgisayarımdan örnek vermek istiyorum kardeşlerim modemim Zoom ona göre anlatım yapıcam sizde ona göre ayarlarsınız.

Gelecek soru ve yanıtı;
Modemimden port açıcam ama nereden?
Cevap:
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Resim38qd
Başlata – Çalıştır – Cmd yazıp enterliyoruz arklar ve bir ekran Ms-Dos açılıyor resimde gördüğünüz gibi en alttaki İp yi WebBrowser(İnternet Explorer vs..) yazıyoruz.
Ve şifre soran bir ekran çıkıyor buraya şifremizi giriyoruz Modemin panelindeyiz.
Ordan kendi modemimden söylüyorum Nata giriyoruz oradan Nat çevirmeleri oraya ekle diyoruz ve örn: bende 6 tane sistem ip si var 7 diyoruz ppp-0 diyoruz ve TCP diyoruz ip lere ise cmd ekranın en üstünde bir ip vardı onu yazicaz 10.0.0.5 ve portada bizim Poison trojanın portu yada hangi trojanın portunu istiyorsanız ben 3460 yapıyorum.
İşte Scren:
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Resim67xq
2-)Sabit İp alıcaz Ücretsiz(Free )
Bunu www.dyndns.org dan alıcaz arklar.
Evet Sağ yukarıda görmüş olduğunuz Create Account butonuna basıyoruz.
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Resim49jv
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Resim50sv

Sonra arklar My Services’e basıyoruz.Ve oradan Add Host Services’e basıyoruz.
Oradan Statik Dns yi seçiyoruz.Hostname ye örn: cwcwcw.dyndns.org seçelim ip yi otomatik oraya yazar zaten ve Add Host Diyelim kesinlikle diğerlerini ellemeyin kardeşlerim.Artık sizinde sabit bir ip’niz var .Şimdi bunu sürekli güncellememiz lazim bu olmazsa anlamı olmaz hemen www.dyndns.org nin programını indiriyoruz. Link
Download: http://www.download.com/3001-2381_4-10588363.html

Sonra programımızı kuruyoruz ve ayarlara geçelim.Program açıyoruz ve Options’a basıyoruz.
Add diyoruz ve My Group diye bir uyarı çıkıyor orayı sallayın sonra bir ekran gelecek oraya username ve şifremizi yazalım oke basmadan downloada basıyoruz ve bir şey gelecek onu aktif ediyoruz okeye basıyoruz ve arklar unutmadan programın Options kismina girip Enable Automatic update yi işaretliyoruz. Hepsi bitince okeye basıyoruz. Ve Sağ alta yeşil bir icon göründüyse tamamdır.Burasıda Bu kadar.

3-)İlk önce Trojanımızı seçelim size Poison’u öneririm Remote Shell var ve sesi bile dinleye biliyoruz ve bir çok özellik desktop(Masaüstü) ve Web cam resimleri ve bomba bir özelliği olan Ağı görme ve Ağdan dosya transfer.
Programdan Bir Screnn :
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Resim18ua
Buda kurbana bağlandıktan sonra gelen ekranımız:
Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Resim24oe

Gerisi Size Kalmış Ne yapıyorsanız yapın.

Sağ tuş yaparak programın üstünde Refresh çok işinize yarıyacak arklar.

4-)Server oluşturma;
Build de basıyoruz ve ayarlarımızı yazıyoruz bu kadar.

Oluşacak Hatalar ve Çözümlerimiz;

1-)Bilgisayarımı kapatıp açıyorum trojan clienti çalışmıyor?
Cevap:Trojanın dosyasını silin ve rar dan tekrar çıkartın.Bütün ayarlar kalır sadece serverin oluşturma ayarları değişir.

2-)Her şey tamam ama 1 kere bağlanıyor sonra bağlanmıyor hemen modemin ayarına giriyoruz ve Nat ları açıyoruz orada bakın açtığınız yeni ayar duruyormu duruyorsa tekrar ayarları kaydet tuşuna basın Yenileme işlemi gibi bir şeydir bu sonra bakın gelir kurban açtıysa serveri.

http://rs180.rapidshare.com/files/103544597/Poison_Setup.exe
https://hackturks.yetkin-forum.com
Ryancooper
Moderator
Moderator

Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli Empty
MesajKonu: Geri: Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli   Herkez Trojan Kullanacak %100 Resimli EmptyPtsi Ara. 08, 2008 6:13 pm

eywallah tezoo çok sagol

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A dan Z ye Trojan
» Resimli C kodu derleme